PDF Editor

Download  |  Kupować  |  O nas  |  Kontakt
Download  |  Kupować  |  O nas  |  Kontakt

Znajdź oprogramowanie, którego zawsze szukałeś – ponad 190 opracowanych przez nas programów.
Znajdź oprogramowanie, którego zawsze szukałeś

[ <<< Poprzedni ]

Kup za 39 EUR  

Este site em alemão. Diese Seite auf Deutsch.Este site em francês. Ce site web en français.Este site em italiano. Questo sito in lingua italiana.Este site em espanhol. Este sitio web en idioma español.Ce site en Portugais. Este site em português.

Zarządzaniem magazynem 2.2

(~978 KB) EUR 39

W końcu porządek w stanach magazynowych.

To jest bardzo prosty w obsłudze program, którego obsługi można się bardzo szybko nauczyć. Bez względu na to, czy prowadzą Państwo sklep internetowy, czy dokonują sprzedaży na eBayu, ten program pozwala utrzymać porządek w stanach magazynowych. Każdy produkt wprowadza się do programu, podając jego nazwę, numer katalogowy, ewent. kod kreskowy, komentarz i ilość. Wyjścia i wejścia można wówczas księgować bardzo sprawnie przy pomocy skanera kodów kreskowych, poprzez kilka kliknięć myszką lub wprowadzając numer katalogowy (jeżeli nam się spieszy).

Klikając w nagłówki kolumn, np. „Ilość”, można sortować artykuły, np. według ilości, weryfikując, co należy zamówić. Każde księgowanie jest wpisywane do protokołu, aby w przypadku błędnego zaksięgowania można było prześledzić, co się stało.

Ponadto przy pomocy naszego kreatora kodów kreskowych można samodzielnie nadawać kody i drukować je następnie na etykietach. Etykietami można z kolei oklejać produkty. W przypadku towaru wychodzącego wystarczy po prostu przeskanować produkty skanerem kodów kreskowych (skanery kodów kreskowych można kupić na eBayu już za 49 EUR).

Z zainstalowanym oprogramowaniem kasy / kasy rejestrującej Program do zarządzania magazynem obejmuje także program do obsługi kasy / kasy rejestrującej. Artykuły można skanować, a jeżeli nie zostały uprzednio wprowadzone, można jest wpisywać ręcznie. Jeżeli wszystkie produkty są zeskanowane lub wprowadzone ręcznie, należy wcisnąć przycisk GOTOWE. Wówczas pojawia się pytanie, jaką kwotę zapłacił klient. Załóżmy, że klient ma do zapłaty 22 euro, a daje 30 euro. Wpisuje się kwotę „30”, a system wylicza kwotę reszty. W tym wypadku 8 euro. Następnie jest drukowany paragon.

Pobieranie Zarządzaniem magazynem

Kup Zarządzaniem magazynem za 39 EUR

Nowość w wersji 2.0:

Możliwość sortowania zawartość kolumn. Niedawno dodano funkcję wyszukiwania. Artykuły mogą być łączone w grupy i wspólnie wyksięgowywane. Nowe kolumny - wagi i miejsca w magazynie.

Nowość w wersji 2.1:

W wersji 2.1. z programu może korzystać kilku użytkowników jednocześnie, przez sieć, jeżeli zostały wykupione odpowiednie licencje. Może to być kilka pojedynczych licencji lub licencje umożliwiające równoczesne korzystanie z programu. Jeżeli jednak dany użytkownik przetwarza dane, należy odczekać do momentu, gdy zakończy te czynności, aby można było dokonywać księgowań i zmian. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy wprowadza się nowe produkty. Wówczas inni użytkownicy nie mogą dokonywać księgowań do momentu wpisania wszystkich nowych artykułów.

Teraz istnieje ponadto możliwość zmian nazw kolumn.

Nowość w wersji 2.2

 1. Funkcje kasy
 2. Funkcje inwentaryzacji
 3. Określanie zysku dziennego
 4. Instrukcja obsługi
 5. Do artykułów można przypisać zdjęcia
 6. Automatyczne drukowanie kodów kreskowych przy wyksięgowywaniu
 7. Możliwość pracy w różnych trybach po skanowaniu
 8. Możliwość drukowania różnych kolumn, dowolnego tekstu oraz zdjęć na etykietach z kodem kreskowym
 9. Dopuszczony wybór kilku artykułów do usunięcia
 10. Import z uprzednim usunięciem wszystkich danych
 11. Wydruk listy zamówień tylko dla jednej kategorii
 12. W przypadku skanera kodów kreskowych ilość można podać po przecinku
 13. Pokazać zużycie artykułu w ciągu ostatnich 30 dni.
 14. Administrator może się logować i wylogowywać w celu korzystania z wszystkich funkcji
 15. Pokazać wszystkie księgowania dla wybranego artykułu

Jako mogę sortować artykuły? Proszę kliknąć w nagłówek kolumny do posortowania.

W jaki sposób skaner kodów kreskowych jest powiązany z oprogramowaniem?

Skaner powinien przesyłać kody kreskowe do komputera jako wprowadzenia danych z klawiatury. Odbywa się to tak, jakby kod kreskowy był wpisywany ręcznie do pola wyszukiwania. Większość prostych skanerów działa w taki sposób.

Jak mogę na przykład usunąć wszystkie księgowania po zmianie roku obrotowego?

Usunąć plik buchungen.dbf z folderu programu, aby usunąć wszystkie księgowania. Po kolejnym uruchomieniu programu zostanie utworzony pusty plik.

Sprzedaję między innymi zestawy zawierające po kilka artykułów. Musze mieć możliwość wyksięgowywania poszczególnych artykułów w przypadku wyksięgowania całego zestawu.

Ta możliwość istnieje w menu „Funkcje/powiąż artykuły”.

Jeżeli np. zestaw ma nr katalogowy 1 i zawiera artykuły nr 2, 3 i 4, wówczas do tabeli należy wpisać:

1  2
1  3
1  4

Przy księgowaniu artykułu 1 = zestawu, zostaną także zaksięgowane artykuły 2, 3 i 4.
Copyright (c) 1998-2024 by CAD-KAS Kassler Computersoftware GbR